?тоги пресс-конференции ЧАО «Укрпиво»

  Пиво — один з самих стародавніх напоїв нашої цивілізації. За тисячі років свого існування воно не втратило популярності і в багатьох країнах світу стало невід’ємною частиною місцевої культури.

 

На сьогодні в Україні виробляється понад 400 сортів світлого, напівтемного та темного пива, безалкогольне пиво та ліцензійне пиво. У структурі виробництва найбільшу долю – 49% займає пиво в ПЄТ упаковці, в пляшках – 34%, в КЄГах – 11%, в металевих банках – 6%.

 

Українська галузева компанія по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод  “УКРП?ВО” традиційно, вже дев’ятнадцятий рік, в вересні проводить “СВЯТО П?ВА” та оголошує результати щорічного Міжнародного органолептичного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод.

 

В м. Києві 29-30 серпня, працювало Міжнародне журі, до складу якого ввійшли професійні експерти з Чехії, Росії, Білорусії, Молдови та України. На дегустацію від 34 підприємств України було представлено 107 зразків продукції, серед них пива — 80,  безалкогольних напоїв – 15, мінеральних та питних вод – 8,  солоду – 3, слабоалкогольних напоїв – 1. Найкраща продукція відзначена нагородами в номінаціях  Бурштинова Зірка, Гран-Прі, Почесні кубки, золоті, срібні та бронзові медалі.

 

Довідково:

За експертною оцінкою «Укрпива» за 8 місяців 2012 ріку вироблено 221,3 млн. декалітрів пива, що становить 100,1% порівняно з  аналогічним періодом минулого року.

 

Експорт пива за перше півріччя 2012 року склав 14,1 млн. декалітрів, на суму 49,5 млн. дол. США в 36 країн світу, що на 1,1 млн. дал більше ніж в минулому році або 8,4%. Імпорт за перше півріччя зріс на 0,8 млн.дал (на 46,4%) та становить 2,4 млн.  декалітрів на суму 23,3 млн. дол. США.

 

За І півріччя 2012 року до зведеного бюджету  України надійшло 943,9 млн. грн. акцизного податку на пиво, що на 83,9 млн. грн. більше ніж в 2011 році за аналогічний період, що становить зростання на 9,8 %.

ЧАО «Укрпиво»

{lang: 'ru'}
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Google Bookmarks I.ua
Опубликовано в Новости, Пиво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>