Компанія «САН ІнБев Україна» подарує львів’янам «Свято Світла»

 8 липня у Львові пройде «Свято Світла». Даний захід відбудеться на честь урочистого відкриття оновленого зовнішнього декоративного освітлення культової споруди, пам’ятки архітектури XVII століття в стилі бароко — храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла. Компанія «САН ІнБев Україна» виступила фінансовим партнером проведення реконструкції ілюмінації храму.

Нове сучасне освітлення підкреслить всю могутність та неповторність віковічної історичної споруди. Цей проект є результатом тристоронньої співпраці між Львівською міською радою, консульством Королівства Бельгії у Львові та «САН ІнБев Україна».

Храм Святих Верховних Апостолів Петра і Павла — костел ордену Єзуїтів на вулиці Театральній, споруджений у 1610–1630 рр. архітектором єзуїтського ордену Джакомо Бріано. Це — перша пам’ятка барочної архітектури у Львові та одна з перших у Східній Європі.

У 2010 році за рішенням Львівської міської ради храм передано у власність Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ Української Греко-Католицької Церкви. З огляду на те, що у певний період історії храм виконував функцію гарнізонного храму міста, на даний час ним опікуються капелани Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії.

За майже 400-літню історію існування храму він пережив кілька пожеж. Одна з них трапилась у 1764 році, після чого храм реставрували, і тоді на стінах з’явились фрески, намальовані художниками з чеського міста Брно Франциском і Себастіаном Екштейнами. Всі розписи унікальні, серед них є і чудове зображення Львова. Вражає мистецькою красою скульптурне розп’яття роботи Яна Пфістера з Вроцлава, скульптора німецької школи, автора різьбярських декорацій у каплиці Боїмів.

У храмі добре збережені, за оцінками експертів, дерев’яні скульптури в стилі рококо та найстаріший у місті орган XVIII століття.

Заступник Львівського міського голови з гуманітарних питань Василь Косів:
«Проект, який ми реалізували спільно з компанією «САН ІнБев Україна», є дуже важливим для всієї громади міста Львова. Оскільки храм Святих Верховних Апостолів Петра і Павла є не лише однією із найкрасивіших споруд, але також це храм, щодо якого докладалось найбільше зусиль, аби він повернувся до життя. Переконаний, що професійно виконане освітлення приверне увагу до цієї пам’ятки і стане прикладом для подальшої реалізації подібних проектів у нашому місті».

На урочисте відкриття запрошено керівництво міста, а також представники посольств та консульств іноземних держав.

У святковій програмі візьме участь лауреат національної премії України імені Тараса Шевченка – Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик». У виконанні львівського струнного квартету Viva String Quartet прозвучать найкращі твори класичної музики. Також відбудеться виступ фаєр-шоу балету. Крім цього, гостей заходу чекають приємні сюрпризи.

Директор з правових питань та корпоративних відносин ПАТ «САН ІнБев Україна» Денис Хренов:
«САН ІнБев Україна» з гордістю допомагає місцевій громаді Львова. Наша компанія пишається тим, що завдяки тристоронній плідній співпраці одна з найдавніших архітектурних пам’яток чарівного Міста Лева виглядатиме ще яскравіше, приваблюючи численних гостей культурної столиці України».

Нагадаємо, що це не перший приклад суспільно-важливих проектів, які впродовж останнього часу компанія «САН ІнБев Україна» провадила у Львові. Зокрема, у рамках галузевої співпраці була реалізована соціальна програма з профілактики вживання алкоголю неповнолітніми «Сімейна розмова», а також конкурс «Народний Дегустатор», спрямований на розвиток пивної культури та відповідального споживання бурштинового напою. В рамках всеукраїнської акції «Я за чисте місто» разом з представниками молодіжних організацій Львова відбулося прибирання регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

Загалом «САН ІнБев Україна» впродовж п’ятнадцятиліття роботи на українському ринку в рамках глобальної програми корпоративної соціальної відповідальності «Кращий світ» вже реалізувала понад два десятки суспільно-корисних проектів. Компанія і надалі продовжуватиме працювати за трьома головними напрямками соціально-значимих ініціатив: охорона довкілля, розвиток територіальних громад, відповідальне споживання пива, поширюючи свій досвід і на львівських теренах.

Sun InBev Ukraine

{lang: 'ru'}
Vkontakte Facebook Twitter Мой мир Livejournal Google Bookmarks I.ua
Опубликовано в Sun InBev Ukraine, Новости, Пиво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>